دومین نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و صنایع فلزکاری در تهران برگزار گردید.

نمایشگاه بین المللی ماشین ابزار و صنایع فلزکاری AMB برای دومین سال متوالی در شهر آفتاب تهران توسط شرکت نمایشگاههای بین المللی اشتوتگارت آلمان (2الی5خرداد 96) برگزار گردید. افتتاح این نمایشگاه با حضور چهره سرشناش کشور جناب آقای نعمت زاده ، وزیر صنعت ، و جمعی از مقامات آلمانی صورت گرفت. بیش از 180 غرفه گذار از شرکتهای داخلی و خارجی در این نمایشگاه حضور بهم رسانیده و محصولات و خدمات خود را به بازدید کنندگان معرفی نمودند.

حضور شرکتهای بزرگ و معروف آلمانی از جذبه های این نمایشگاه برای بازدید کنندگان به شمار میرفت. از دیگر مزایای این نمایشگاه میتوان به  رعایت استانداردهای بین المللی  نمایشگاهی ، امکان جلسات B2B در فضایی خاص و مناسب برای شرکتها و بازدید کنندگان و همچنین حضور سخنرانان داخلی و خارجی در زمینه های تخصصی طی برنامه زمانبندی مشخص و از پیش تعیین شده اشاره نمود.

انجمن تاما نیز با غرفه ای به مساحت 24 متر یکی از حامیان و غرفه گذاران این نمایشگاه بود که در طول نمایشگاه اقدام به معرفی فعالیتهای انجمن ، اعضا و تولیدات آنها نموده و با برگزاری تور صنعتی دو روزه با همکاری شرکت شهرکتهای صنعتی استان ، این امکان را برای اعضای خود فراهم آورد تا بصورت گروهی بازدیدی از کارخانجات ایران خودرو ، استام صنعت و نمایشگاه AMB در طی دو روز داشته باشند.

تمامی حقوق مادی و م معنوی این سایت نزد انجمن سازندگان ماشین قطعه و مجموعه صنعتی و خودروی تبریز محفوظ می باشد . اجرا، پشتیبانی ،طراحی شرکت صدر افزار